Çiftler için Giyilebilir Telefon Kontrollü Vibratör

Stok kodu: FA-204506 Kategoriler: ,

1.850 

Nakit Ödeme İle %5 İndirimli
1.773 

İstanbul 2 Saatte Teslim (Ücretli)

Kurye Teslim

Çiftler için Giyilebilir Telefon Kontrollü Vibratör

Yumuşak ve dokunuşu rahat, vücuda zarar vermeyen silikondan yapılmış olan bu vibratörün, biraz kayganlaştırıcı ile kullanımı kolaydır. Yumuşak ve pürüzsüz görünümü hassas parçalarınızı korur. İpeksi pürüzsüz silikon kaplamalı bu vibratör cildinizde inanılmaz derecede yumuşak bir his uyandırır ve her kullanımda en üst düzeyde keyif sağlar.

Bu vibratör, yükseltilmiş bir motorla donatılmıştır ve güçlü titreşim modlarına sahiptir. Titreşim yoğunluğu hafif ila şiddetli arasında değişir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli frekanslar sayesinde en sevdiğiniz modu bulabilirsiniz. Kadınlar ve çiftler için harika bir seks oyuncağı.

Güç dikkate alındığında daha sessizdir ve motorun daha düşük sesi, ihtiyatlı olmanın eğlencesini deneyimlemenizi sağlar. İster tek başınıza ister bir partnerle kullanın, istenmeyen gürültü rahatsızlıklarından endişe etmeden en üst düzeyde mahremiyetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu vibratör su geçirmez ve suya daldırılabilir, bu vibratörün küvette veya istediğiniz herhangi bir yerde keyfini çıkarabilirsiniz, kullanımdan sonra ılık suyla temizleyin, kuruduktan sonra doğrudan şarj edilebilir, USB şarjı ile.

Kurye ve Teslimat Seçenekleri Kurye İle İstenen Siparişler Özel Kurye Firmaları Tarafından Getirilir.
Kurye’nin Adresinize Gelmesini İstemiyorsanız, Adresinize Yakın Belirli Adres Verip Belirtilen Adresten Buluşabilirsiniz.
Kurye İle İstenen Tüm Siparişlerde Kurye Ücreti Alıcıya Aittir. Kurye firması kesinlikle ürünün NE OLDUĞUNU BİLMEZ. Kargo ve Teslimat Seçenekleri Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Sipariş Verdikten Sonra Siparişinizin Teyidi Alındığı Gün saat 16:00 kargoya verilir.

Adres vermeden sipariş Verme Adres Bilgilerinizi vermek istemezseniz, size en yakın Aras Kargo şubesini belirtip, siparişinizi Aras Kargodan teslim alabilirsiniz.

● Size En Yakın Aras Kargo detaylarını yazıp sipariş verin. ÖR İL İLÇE)
● Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin(cep telefonu olabilir)
● Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu Aras Kargo şubesinden alın!
● Gizli kargo ve gizli paket uygulaması
● Bütün yapmış olduğunuz siparişler size gizli paketlerde gönderilir.
● Gizli paketler Kargo firmasına kapalı verilir ve kutu üzerinde logo veya Erotik Oyuncak, Cinsel Oyuncak Gibi İbareler yazmaz
● Kargo Ve Kurye firması yetkilileri dahil kimse kutunun içinde ne olduğunu bilmez ve size kapalı gizli kutularda teslimat yapılır.
● Ürünler Faturalarınızda Kişisel Bakım Ürünleri Olarak Geçmektedir.

Teslimat süreleri Kargonuz siparişi verdiğiniz gün içerisinde Aras Kargoya teslim edilir (saat 16.00 e kadar verilen siparişler aynı gün, saat 16.00 ten sonra verilenler bir gün sonra kargoya teslim edilir). Siparişinizin teslimat süresi bulunmuş olduğunuz ilin bölgesine göre değişir:

● 1-2 Gün içerisinde teslimat: İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara (ve İstanbula 600 km yakınlıktaki iller).
● 2-3 Gün içerisinde teslimat: Adana, Antalya, Kayseri, Samsun (ve İstanbula 600 ve 1,000 km arasındaki mesafedeki iller).
● 3-4 Gün içerisinde teslimat: Adıyaman, Diyarbakır, Rize, Van (İstanbula 1000 km ve üzeri uzaklıktaki iller). Yukarıda Öngörülen Sürelere Kargo Merkezlerine Uzak Köy ve Kasabalar Dahil değildir.